Pondělí

12:00 - 19:00

Úterý

13:00 - 20:00

Středa

12:00 - 19:00

Čtvrtek

12:00 - 19:00

Pátek

08:30 - 15:30

Sobota

zavřeno

Neděle

zavřeno


V naší ambulanci preferujeme objednání formou chytré sestry Emmy nebo přes WhatsApp.
Telefonní kontakt využívejte pouze v nejnutnějším případě.

Profesionální gynekologická pomoc

Naše lékařky mají velké zkušenosti s léčbou všech druhů gynekologických onemocnění.

V naši práci klademe velký důraz na preventivní péči. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky s kolposkopickým vyšetřením děložního čípku, odběrem stěru na cytologické vyšetření, v určitých případech i na PCR vyšetření přítomnosti vysoce rizikového HPV, které pro nás zajištuje certifikovaná laboratoř Plzeňská bioptická a součástí každého gynekologického vyšetření je i ultrazvukové vyšetření orgánů malé pánvi.

Doporučujeme ultrazvukové nebo mamografické vyšetření prsou. Způsob vyšetření volíme podle věku pacientky, aktuálního nálezu a také podle rodinné a osobní anamnézy. Informujeme pacientky o zásadách samovyšetření prsou.

Můžete s námi komunikovat v češtině, slovenštině, ruštině a angličtině.

Antikoncepce

Pro ženy, které neplánují těhotenství, nabízíme antikoncepční poradnu. Vhodný druh antikoncepce vybíráme individuálně pro každou pacientku podle věku a reprodukčních plánů, zdravotního stavu a osobních zkušeností.

Pro páry plánující těhotenství

Pro páry plánující těhotenství nabízíme následující služby. Preventivní prohlídky, korekce menstruačního cyklu, výživovou poradnu a obecnou přípravu organismu na těhotenství.

Reprodukční problémy a léčba neplodnosti

Spolupracujeme s klinikou reprodukční medicíny EuropeIVF. V naší gynekologické ordinaci provádíme vstupní konzultaci párů a základní vyšetření příčin neplodnosti a také připravujeme na následující cykly umělého oplodnění, které provádíme v reprodukčním centru EuropeIVF.

Péče v těhotenství

Péče je důležitou součástí naší práce, každá žena je jiná a proto zpracováváme individuální plán péče v průběhu těhotenství tak, abychom nezanedbali něco důležitého, ale nechceme zatěžovat zdravé těhotné ženy zbytečnými vyšetřeními.

Přechod

Po přechodu život teprve začíná! Dle údajů WHO více než třetinu života žena prožívá po přechodu, proto se snažíme ženám v tomto období pomoc tak, aby se cítily mladé a žádoucí. Poskytujeme úpravu menstruačního cyklu, hormonální substituční léčbu, prevenci a léčbu předčasného stárnutí intimních partií. Samozřejmostí jsou preventivní gynekologické prohlídky a vyšetření prsou.

Zachovaní fertility a vyšetření reprodukčního potenciálu

Relativně nový trend v moderní medicíně. Ve vyvinutých zemích ženy často odkládají mateřství na pozdější věk, průměrný věk prvorodičky v ČR už překročil 30 let, ale ženská biologie a fyziologie se nemění a stále platí, že nejlepší věk pro narození zdravých dětí je do 30 let. Ale když existuje poptávka, objevuje se i nabídka, proto už 10-15 let jsme schopní nabídnout možnost zachovaní fertility metodou kryokonzervací oocytů. Nejdříve provádíme vyšetření ovariální rezervy AMH, zjišťujeme indikací nebo kontraindikací, samotnou proceduru provádíme na klinice léčby neplodnosti EuropeIVF.

info

Mohlo by Vás zajímat

Bezbariérový přístup

Naše ordinace je přístupna bezbariérově, takže se k nám pohodlně dostanete s kočárkem.

Platba kartou

Pokud budete potřebovat, tak můžete platit i platebními kartami.

Čekárna

Naše čekárna a veškeré prostory jsou útulné i velmi moderní a pro děti máme dětský koutek.

Přijímáme nové pacientky
Zdravotní pojišťovny
Pojišťovna Pojišťovna Pojišťovna Pojišťovna Pojišťovna Pojišťovna Pojišťovna Pojišťovna Pojišťovna